Kaimo turizmo sodyba „Vilaitė“ įsikūrusi tik 23 km nuo Kauno miesto centro, gražiame vienkiemyje Byliškių kaime. Sodyba savo svečiams duris plačiai atvėrusi daugiau kaip šešerius metus ir jau yra užsitarnavusi klientų pasitikėjimą, o LKTA suteikusi 3 gandrų kokybės įvertinimą.

„Vilaitė” – tai puiki vieta švęsti vestuves, gimtadienius, rengti klasiokų, grupiokų, bendradarbių susitikimus ar tiesiog pabėgti nuo miesto šurmulio tam, kad maloniai ir turiningai praleisti laiką su savo artimaisiais gamtos ir ramybės apsuptyje.

Jūsų patogumui pirmame aukšte įrengta 60 vietų pobūvių salė, pritaikyta tiek Jūsų pobūviams, tiek darbo kolektyvo susitikimams ir šventėms. Konferencijoms ir seminarams galime pasiūlyti visą reikiamą įrangą. Taip pat salėje įrengtas kondicionierius, tad net karščiausią dieną jausitės komfortabiliai.

Pietinėje namo pusėje, šalia pagrindinės salės įrengta didelė lauko terasa, kurioje natūralaus medžio lauko baldai skirti susėsti iki 20 žmonių kompanijai. Čia galėsite leisti vakarą mėgaudamiesi besileidžiančia saule, šalia tyvuliuojančiu didžiuliu vandens tvenkiniu, o miškų apsuptis leis pajusti gamtos ramybę ir atsipalaiduoti geroje kompanijoje.

Virtuvėje yra visa reikiama buitinė technika, turime visus reikalingus daiktus Jūsų šventiniam stalui: įrankiai, taurės, kavos servizai, vazos ir kita. Siūlome ir maitinimo paslaugas. Profesionalūs virėjai pasirūpins šventinio stalo patiekalais, o kvalifikuotas personalas maloniai aptarnaus. Taip pat Jūsų šventinį stalą papuošime ir paserviruosime pagal Jūsų išskirtinius poreikius. Galime pasiūlyti renginių organizatorius, vakaro vedėjus, muzikantus, fotografus. Taigi, patikėkite šventės organizavimo rūpesčius profesionalams!

Antrame aukšte patogiai įrengti miegamieji kambariai. Po renovacijos šiais metais (rugpjūčio mėnesį) Jūsų patogumui įkurti net penki dviviečiai kambariai su privačiais vonios kambariais. Taip pat, yra du bendri dešimtviečiai kambariai ir vienas keturvietis kambarys. Visi miegamieji kambariai su tikros medienos lovomis, kokybiškais čiužiniais bei prabangia patalyne.

Trečiame aukšte rasite jaukią palėpę, kurioje iki 16 asmenų po smagaus vakarėlio pabus ne tik patogiai pailsėję, bet ir geroje kompanijoje.

Sodyboje „Vilaitė“ neteks liūdėti ir Jūsų vaikučiams, nes čia būtent jiems įrengta didelė žaidimų aikštelė su čiuožyklomis, sūpynėmis ir karstynėmis. Šalia yra smėlio dėžė. Už papildomą kainą nuomojame ir pripučiamus batutus.

Aktyviam laisvalaikiui įkurtos krepšinio, futbolo bei tinklinio aikštelės. Gali būti organizuojamos įvairios laisvalaikio praleidimo veiklos: nuotykinis orientacinis „Vilaitė Race“, dažasvydis, žvejyba, vandens dviračiai ir kt. Taip pat galime pasiūlyti didžiulį vandens kubilą, pirtį (mobili pirtis ant ratų, užsakoma iš anksto), įvairius stalo žaidimus, stalo futbolą, DJ paslaugas, gali būti rengiami karaoke vakarai.

Mes Jums siūlome įvairias paslaugas – nuo smagaus trumpalaikio apsilankymo iki ištaigingos vakarienės ir jaukios bei patogios nakvynės sodyboje „Vilaitė”. O jeigu taip atsitiko, kad Jūsų svečių yra daugiau, nei gali priimti „Vilaitė“, visada galima organizuoti renginius ir kitose dvejose mūsų sodybose „Vila Pasaka’“ ir naujausioje, 2018 metais atsidariusioje sodyboje “Grand Vila”. Sodybos vienu metu gali būti nuomojamos atskirai arba kaip vienas didelis paslaugų kompleksas, patenkinantis kiekvieno kliento pačius įnoringiausius poreikius.

  • Kaimo turizmo sodyba „VILAITĖ” – Lietuvos kaimo turizmo asociacijos narys nuo 2009 metų. Sodyba įvertinta 3 gandrais.
  • Kaimo turizmo sodyba „VILAITĖ” – LKTA pripažinta geriausia sodyba Lietuvoje aktyvaus laisvalaikio kategorijoje 2011 ir 2012 metais.
  • Kaimo turizmo sodyba „VILAITĖ” – LKTA pripažinta inovatyviausia kaimo turizmo sodyba Lietuvoje 2013 metais.