Kartų varžybos

Ekstremalioms varžyboms skirto KARTO gamyba – tai iššūkis visai komandai. Surinkimo kokybė gali nulemti varžybų baigtį, o vizualinis apipavidalinimas gali suteikti papildomus labai svarbius taškus, tad visi čia svarbūs.

Nuotykinės orientacinės varžybos

Pačios linksmiausios ir universaliausios varžybos gryname ore visam kolektyvui nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties. Čia gali dalyvauti visi, o svarbiausia – visi kartu atsiduoda gamtai ir jos išdaigoms.

Alaus degustacija

Sodyboje “Vilaitė” nuotaikinga alaus degustacija – dalis Jūsų šventės, po seminaro ar konferencijos praskaidrinanti nuotaiką ir nustebinanti kiekvieną jos dalyvį. Degustacijos metu susipažinsite su alaus rūšių ypatybėmis, išgirsite unikalias alaus atsiradimo ir gamybos istorijas bei, žinoma, paragausite įvairių alaus rūšių. Galbūt net išsirinksite naują mėgstamiausią alų pagal specialiai tik jam sukurtas savybes.

Įvairios paslaugos – pramogos

Pagal Jūsų individualius poreikius galime pasiūlyti renginių organizatorius, aktorius, vakaro vedėjus, muzikantus, fotografus, įvairius pasakų personažus.

Vandens pramogos

Vasara neįsivaizduojama be maudynių, deginimosi pliaže bei vandens pramogų. Sodyba „Vilaitė“, esanti ant didelio vandens tvenkinio kranto, atveria visas įmanomas galimybes papramogaut ir pasidžiaugti vandens malonumais. Karštą vasaros dieną ar po kaitrios pirties galėsite atsivėsinti šaltame vandenyje, pašokinėti nuo lieptelio, paplaukioti ir pasilinksminti su draugais.

Žvejyba

Jūsų hobis žvejyba bei mėgstate vakarus leisti prie ežero draugų kompanijoje?  „Vilaitė“ Jums siūlo žvejybos pramogas. Šalia esančiame vandens tvenkinyje gausu įvairių žuvų, kurios gali būti Jūsų šventės įspūdingu laimikiu. Norintiems pavaišinti ir kitus šventės dalyvius, pačių sugautomis žuvimis, turite galimybę išsivirti žuvienę ar išsikepti pagal Jūsų unikalų receptą. Viskas, ko reikia, – Jūsų įranga ir noras!

Stalo futbolas

Mėgstantiems futbolą, bet šventės metu nenorintiems sportuoti galime pasiūlyti optimaliausią variantą – stalo futbolą! Toks futbolas žaidžiamas vienas prieš vieną arba du prieš du. Neformaliuose žaidimuose galima žaisti trys prieš tris ar keturi prieš keturis. Šis stalo žaidimas ne tik praturtins Jūsų šventę, bet ir tiek draugų kompanijos, tiek vaikai su tėveliais linksmai bei smagiai praleis laiką.

Futbolas

Greta krepšinio ir tinklinio aikštelių futbolo fanams specialiai įrengta futbolo aikštelė, kurioje ir maži, ir dideli norės įmušti įvartį bei pakovoti už savo komandą. Žaidžiant futbolą lavinami įvairūs įgūdžiai, leidžiantys pasijausti komandos dalimi, bendradarbiaujant ir siekiant bendro tikslo gerinami tarpusavio santykiai, gerinama reakcija, ištvermė ir bendras fizinis pajėgumas.

Dažasvydis

Dažasvydį gali žaisti tiek vyrai, tiek moterys ir netgi vaikai. Šis žaidimas padeda atsiskleisti asmenines galimybes, apmąstyti taktiką bei strategiją, lavina sugebėjimą greitai priimti sprendimus, panaikina psichologinę įtampą ir pasąmonėje kaupiamą agresiją. Todėl šis žaidimas ypatingai naudingas ne tik draugų kompanijoms, bet ir darbo kolektyvams siekiant prasiblaškyti ir kuriant artimesnį bendradarbiavimo jausmą.

Krepšinis

Sodyboje „Vilaitė” galėsite aktyviai praleisti savo laisvalaikį sporto aikštelėse. Krepšinio fanams specialiai įrengta didelė krepšinio aikštelė, kurioje kiekvienas galės pasivaržyti su draugais ar tiesiog pamėtyti kamuolį. Tai puiki sportinė veikla, kuri stiprina raumenis, raiščius, kaulų sistemą, gerina širdies ir kraujotakos veiklą, išvalo kvėpavimo takus. Be to, žaidžiant krepšinį atsikratoma įtampos ir streso, didinama valia ir ryžtas.

Tinklinis

Šalia kitų aikštelių įrengta ir tinklinio aikštelė, kurioje kiekviena kompanija smagiai praleis laiką, pasportuos gryname ore ir pasivaržys tarpusavyje. Rengiami ir netradicinio tinklinio turnyrai.

Vaikų žaidimo aikštelė

Čia taip pat pasirūpinta ir Jūsų mažųjų pramogomis. Specialiai jiems įrengta didelė žaidimų aikštelė su čiuožyklomis, karstynėmis ir supynėmis. Šalia žaidimo aikštelės – smėlio dėžė.

Rezervuokite laiką Jūsų nepamirštamam susitikimui sodyboje “Vilaitė”.

O mes pasirūpinsime Jūsų turiningu laisvalaikiu bei įsimintinomis pramogomis.

Registruoti dabar